Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Şubat 2018

Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Pazartesi günü hizmet vermeye başlayan Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın uzun çalışmaları sonucu ilçeye kazandırdığı SGK İstanbul İl Müdürlüğüne bağlı Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi Pazartesi günü hizmet vermeye başladı. Uğur Mumcu Mahallesi eski Belediye binasında hizmet veren Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ahmet Kurtuluş’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Başkaya ve Özel Kalem Müdürü Adil Dayıoğlu ile birlikte Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Altunay, “Hedefimiz, kendi ilçesinde kendi ihtiyaçlarını gören bir toplumun inşa edilmesiydi. Çok şükür bunlar bir bir tamamlanıyor.” Dedi.

Başkan Altunay’a ziyarettin dolayı teşekkür eden Sultangazi Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Ahmet Kurtuluş 60 personelle vatandaşlara hizmet verdiklerini belirterek, personellerin büyük bir çoğunluğunun Sultangazi’de ikamet ettiğini söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba