Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Aralık 2017

Sultangazi Veteriner Kliniği evcil hayvan sahiplerinden tam not aldı

Sultangazi’de evcil hayvan sahiplerini sevindiren gelişme Temmuz ayında yaşandı. İlçenin ilk ve tek evcil hayvan veteriner kliniği olan Sultangazi Veteriner Kliniği evcil hayvan sahiplerinden tam not aldı.

Sultangazi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Veteriner İşleri eski Şefi Volkan Altay, en büyük hayalini Sultangazi’de gerçekleştirerek, Temmuz ayında Sultangazi Veteriner Kliniği’ni hizmete açtı.

Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda oluşturulan son derece modern bir klinik ile artık evcil hayvan sahipleri tedavi için çevre ilçelere gitmek zorunda kalmayacak. Klinikte teşhis, röntgen, tedavi ve operasyonlar Veteriner Hekim Volkan Altay tarafında yapılıyor.

Açıldığı günden bu yana İlçe halkının yoğun ilgisi ile karşılaşan Sultangazi Veteriner Kliniği, Hayvan Pansiyonu hizmeti de veriyor. Klinikte evcil hayvanların barınmasına elverişli pansiyonun yanı sıra 5 metre küpten oluşan kafeslerde bulunuyor. İsteyen vatandaşlar geçici süreler için hayvanlarını Sultangazi Veteriner Kliniği’ne bırakabiliyorlar.

Evcil hayvan besleyenlerin hayvanlarının hastalanmaması için bazı tedbirler alması gerektiğinin altını çizen Veteriner Hekim Volkan Altay, “Aşıyı her yerde yaptırabilirsiniz, ama iyi bir tedaviyi her yerde yaptıramazsınız. Çünkü bunun için hekim tecrübesi ve bilgisi devreye girmektedir. Bizimde pek çok klinik de olmayan bu isin iki başrol oyuncusu özel ve kamu sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz bulunmaktadır. Bu nedenle dostlarımızın yavruluğundan itibaren ailesinden biri olarak hem ilk aşılarında, hem de tüm tedavi ve cerrahi operasyonlarda yanınızdayız. Sultangazi Veteriner Kliniği olarak dostlarımızın sadece aşı ya da tedaviye geldiği yer değil. Severek gitmek istediği bir yer olmak istiyoruz. Biz dostumuzun sokağına bile girmekten korktuğu yer değil koşarak geldiği kliniğiz.” Dedi.

SULTANGAZİ VETERİNER KLİNİĞİ

Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 15/A Kat: 1

0545 441 30 10

www.sultangaziveteriner.com

www.facebook.com/Sultangaziveterinerklinigi

www.instagram.com/sultangaziveteriner/


Yorumlar

Tasarım | Enba