Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Temmuz 2017

Sultangazi’de 15 Temmuz böyle anılacak

Sultangazi’de 15 Temmuz darbe girişiminin 1. yıl dönümü nedeniyle anma programları düzenlenecek.
Sultangazi’de 15 Temmuz böyle anılacak
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediyesi’nin yapacağı, 15 Temmuz Demokrasi nöbeti ve şehitleri anma programları 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanında düzenlenecek. 13 Temmuz’da başlayacak etkinlikler 16 Temmuz sabahı sona erecek.

” 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla Sultangazi’de düzenlenecek olan anma programları şu şekilde;
cats
13 TEMMUZ

Mehteran Konseri, Kur’an- Kerim Tilaveti, 15 Temmuz film gösterimi,  televizyon programı (Ülke Tv- En sıra dışı programı), Ezgiler Konseri (Uğur Işılak)

14 TEMMUZ

Mehteran konseri, Kur’an- Kerim Tilaveti, 15 Temmuz film gösterimi, Konuşma: 15 Temmuz’dan bugüne (Senai Demirci), Ezgiler konseri (Aykut Kuşkaya), Konuşma: (Hande Fırat)

15 TEMMUZ

Mehteran Konseri, Kur’an- Kerim Tilaveti, 15 Temmuz film gösterimi,  Video mappıng: 15 Temmuz-bir milletin direnişi, Konuşma; İslam’da vatan savunması ve 15 Temmuz (Nihat Hatipoğlu), Ezgiler Konseri: (Mustafa Yıldızdoğan- Saleh Sabr- Feridun Özbek- Aziz Engin), Mevlid-i Şerif ve Dua (Akşam namazı sonrası Merkez Camii)

“SULTANGAZİLİLERİ ŞEHİTLER MEYDANINA BEKLİYORUZ”

15 Temmuz direniş ruhunu yeniden yaşamak ve sonsuza kadar yaşatmak için tüm Sultangazilileri, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapılacak olan anma etkinliklerine davet eden Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Bu yıl da aynı ruh ve azimle Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edilen 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde meydanlarda olacağız. Tutacağımız nöbetlerde sesimiz daha gür çıkacak, saflarımız daha sık olacak” dedi.
Belediye Başkanı Cahit Altunay
15 Temmuz günü tüm Türkiye’de olduğu gibi Sultangazililerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanları doldurduklarını belirten Başkan Altunay, Sultangazililerin günlerce tuttukları nöbetlerle ülkesine, onuruna ve geleceğine sahip çıktıklarını söyledi.

 

IMG_5242 IMG_5244 IMG_5245

Tasarım | Enba