Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 4 Mart 2019

Sultangazi’de 2014-2019 döneminin son meclis toplantısı yapıldı

Dönemin son meclis toplantısı Sultangazi  Belediyesi meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda duygusal anlar yaşandı.

2014-2019 döneminin son meclis toplantısı Belediye Başkanı Cahit Altunay, başkanlığında gerçekleşti. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı toplantıda söz alan CHP meclis üyesi İsmail Akkaya ve Ak Parti Grup Başkanvekili Hasan Esat İlhan, helallik istedi.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, bundan sonraki sürçte davasına olan hizmetin devam edeceğini söyledi. Zamanın su akıp geçtiğini söyleyen Altunay, “10 yıl bana bu şansı tanıyan liderime ve milletime teşekkür ediyorum. Gurur duyacağımız bir tablo bırakıyoruz. Bu gurur tablosunu da hep beraber oluşturduk. Hep beraber 10 yıl içerisinde çok çalıştık. Çok şükür alacak ve borcu eşitlenmiş bir belediye bırakıyoruz. 10 yılda yaptığımız her şey çocuklarımızın geleceği içindi. Yaptıklarımız bu ülke için bir kazançtır” diye konuştu.Başkan Altunay, konuşma yaptığı sırada zaman zaman duygusal anlar yaşadı. 10 yılda yapılan hizmet ve projelere değinen Altunay, konuşması sırasında ağlamamak için kendini zor tuttu.

Başkan Altunay’dan sonra söz alan CHP Grup Başkanvekili Sait Coşkunoğlu, hizmetlerinden dolayı Başkan Altunay’a teşekkür etti. Coşkunoğlu, muhalefet partisi olarak bugüne kadar doğru kararlara evet, yanlış kararlara hayır dediklerini söyledi.Ak Parti Grup Sözcüsü Mustafa Demir ise, 10 yılda yapılan hizmetlere değinerek, “Gururla geldik, gururla gidiyoruz” dedi.

Toplantı sonunda Belediye Başkanı Cahit Altunay tarafından meclis üyelerine şükran plaketi takdim edildi. Ak Parti grup sözcüsü Mustafa Demir’de Sultangazi meclis üyesi adayları adına hizmetlerinden dolayı Başkan Altunay’a plaket takdim etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba