Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Kasım 2020

Sultangazi’de 4 ay evden uzaklaştırma alan adam meydanda yaşıyor

Sultangazi’de eşiyle yaşadığı şiddetli geçimsizlikten dolayı yaklaşık 4 aydır evinden uzaklaştırma kararı alan adam 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda Kızılay’ın kan bağışı için kurduğu çadırda yatıp kalkıyor.

Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi’nde ikamet eden 1 çocuk babası Yücel Çolakoğlu (62) yaşadığı ailevi sorunlardan dolayı eşinin yaptığı başvurular üzerine hakkında çıkan evden uzaklaştırma kararlarından dolayı yaklaşık 4 aydır 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda yatıp kalkıyor. Gidecek ve kalacak bir yeri olmayan Çolakoğlu, Kızılay’ın kan bağışı için kurduğu çadırda yatıyor.

“PARAM OLMADIĞI İÇİN OTELE GİDEMİYORUM”

Eşiyle tartıştığını ve eşinin kendisinden şikayetçi olması üzerine 4 ay evden uzaklaştırılma kararı alındığını söyleyen Çolakoğlu, “Uzaklaştırma kararı tamamen tartışmamız. Eşime yönelik şiddet uygulamadım. Ne eşime ne çocuğuma bir tokat dahi atmış değilim. Gidecek ve kalacak yerim olmadığı için aylardır meydandayım. Geceleri özellikle soğuk oluyor. Ama param olmadığı için otele gidemiyorum. Param olsa otele gideceğim. Uzaklaştırma sürem dolduğu zaman evime gitmem. Hayatımdan bıktım, ölmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba