Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Şubat 2019

Sultangazi’de Akraba Kavgası; 2 Yaralı

Sultangazi’de Akraba Kavgası; 2 Yaralı
Ali Baba Halı Yıkama


Sultangazi’de aile içi anlaşmazlıktan dolayı çıkan kavgada, 2 kişi silahla yaralandı.

Olay, Sultangazi ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi’nde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. 108 sokakta İ.K. (30) ve E. K., (37) sebebi henüz belirlenemeyen bir neden dolayı kavga etmeye başladı. Kavga sırasında İ.K., üzerindeki silahı çıkararak, amcasının oğlu E.K.’ya ateş açtı. O esnada olay yerinde bulunan bir başka aile üyesi Y.K.(54)’ya da mermi isabet etti.

Peş peşe ateş açan İ.K., olay yerinden kaçarken, E.K. ve Y.K., dizlerinden vurularak yaralandı. Olaydan haberdar olan E.K. ve Y.K.’nın akrabaları olay yerine geldi. Her iki yaralı akrabalarının yardımıyla özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen emniyet ekipleri, yaptıkları çalışmalarda İ.K.’nın 500 metre ileride bulunan evlerine saklandıklarını tespit etti. Ekipler, İ.K.’yı saklandığı evde gözaltına alarak, polis karakoluna götürdü.

Adem Yanık adlı görgü tanığı, “ “Ben geldiğimde 5-6 kişi burada durmuştu. O da orada yatıyordu. Mermiler vardı yerde, boş mermi. Ambulans gelecekti gelmedi. Akrabaları geldi arabayla aldı, götürdü” dedi.

Tasarım | Enba