Eminhaber.Org

Sultangazi’de apartman önünde temizlik yapan kadına taciz

Sultangazi’de gündüz saatlerinde oturduğu apartmanın merdivenlerini temizleyen evli kadın, kendisine yaklaşan bir kişinin tacizine uğradı. Şahsın taciz ettiği o anlar ise apartmanın güvenlik kameralarına yansıdı. Kısa süre sonra polis tarafından yakalanan zanlı sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Olay, geçtiğimiz Perşembe günü saat 13.45’de Cebeci Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, oturduğu apartmanda temizlik sırası kendisine gelen genç kadın, merdivenleri yıkamaya başladı. Pakistan uyruklu zanlı apartmanın önünü yıkadığı sırada genç kadının yanına yaklaştı. Genç kadına elini uzatan şahıs, kalçasına dokunarak taciz etti. Neye uğradığını şaşıran kadın, olayın şokunu atlattıktan elindeki temizlik sopasıyla kendisini savunmaya çalıştı. Zanlı olay yerinden kaçarken, tacize uğrayan kadın soluğu polis merkezinde aldı. Genç kadının yaşadığı o dehşet anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Genç kadının kendisini taciz eden şahıs hakkında şikayetçi olmasının ardından polis olayla ilgili çalışma başlattı. Görüntüleri inceleyen ekipler, olaydan bir gün sonra zanlıyı bir sokakta beklerken gözaltına aldı.

Zanlı, emniyetteki sorgunun ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece “cinsel saldırı” suçundan tutuklanarak Metris Cezaevi’ne gönderildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba