Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Nisan 2019

Sultangazi’de bacağından bıçaklandı ama telefonunu vermedi

Sultangazi’de, cep telefonunu almak isteyen gaspçılara direnen genç bacağından bıçaklandı.
Sultangazi’de bacağından bıçaklandı ama telefonunu vermedi
Ali Baba Halı Yıkama

İsmetpaşa Mahallesi’nde, ayakkabı firmasında çalışan 17 yaşındaki Afganistan uyruklu Abdurrahman Nuri yolda yürürken 3 kişi önünü kesti. Abdurrahman Nuri, cep telefonunu almak isteyen gaspçılara direnince şüpheliler, Nuri’yi bacağından bıçakladı. Çevredeki onlarca kişinin gözü önünde olan olaya kimse müdahale etmedi. Gaspçılar ise telefonu alamadan kaçtı.

Bacağından bıçaklanan Abdurrahman Nuri, olay yerinden uzaklaşarak yardım için bir akrabasını aradı. Yaklaşık 100 metre yürüdükten sonra yere yığıldı. Abdurrahman Nuri’nin yere yığıldığını gören vatandaşlar, gencin yardımına koştu. Durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri beklenirken yaralı gencin enerji içeceği içtiği görüldü.

Bacağından yaralanan Abdurrahman Nuri’ye tesadüfen olay yerinden geçen ambulanstaki sağlık ekipleri müdahale etti. Nuri, Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Abdurrahman Nuri’nin haber verdiği ve kısa sürede olay yerine gelen akrabası, “Abdurrahman benim amcamın oğlu. Bıçaklandıktan sonra beni aradı. İşe giderken 3 kişi önünü kesiyor. Abdurrahman’dan telefonunu istemişler. Telefonunu vermemiş. Daha sonra bıçaklamışlar” dedi.

Tasarım | Enba