Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Ağustos 2019

Sultangazi’de bir garip olay

Sultangazi’de sinir krizi geçiren adam, şaşkınlık yarattı. Olay yerine gelen polis, sağlık ve itfaiye ekiplerini gören şahıs, koşarak olay yerinden ayrıldı.


Olay, Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi 162 Sokak’ta meydana geldi. 112 Acil Servis hattını arayan bir kadın, eşinin sinir krizi geçirdiğini, kendisine zarar verebileceğini söyledi. İhbar üzerine sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. 112 Acil Servis hattının bilgilendirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi de sevk edildi.

EKİPLER BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI! KOŞARAK OLAY YERİNDEN AYRILDI

İhbarın yapıldığı binanın önüne gelen ekipler, daha sonra olayın yaşandığı 4’ncü katta çıktı. Kısa bir süre sonra binadan elinde soda şişesi olan bir kişi çıkarak, koşmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar, “kaçıyor” diye bağırmaya başladı. Şahsın sinir krizi geçiren kişi olduğu ve karşısında polisi görünce kaçtığı ortaya çıktı. Olay yerinde bulunan ekipler şaşkınlık yaşadı.

İsminin Nuri olduğu öğrenilen şahsın yakınları da olay yerine geldi. Olaydan haberdar olan şahsın annesi ve babası da olay yerine geldi. Gözyaşlarıyla sağlık ekiplerinin yanına gelen şahsın ablası, neler olduğunu anlamaya çalıştı. Sağlık ekipleri de kadını teskin etmeye çalıştı.

Yaşananlar karşısında şaşkınlık yaşayan ekipler daha sonra olay yerinden ayrıldı.

KISA BİR SÜRE SONRA GERİ GELDİ

Koşarak olay yerinden uzaklaşan, Nuri imli adam ekiplerin olay yerinden ayrılmasından kısa bir süre sonra hafif ticari bir araçla yeniden olay yerine geldi. Ablasını alarak, tekrar olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar

Tasarım | Enba