Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 17 Mart 2015

Sultangazi’de CHP’nin Aday Adayları Görücüye Çıktı

Sultangazi’de CHP’nin Aday Adayları Görücüye Çıktı
Ali Baba Halı Yıkama

CHP İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili aday adayı olanlar, CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nün organize ettiği aday adayı tanıtım toplantısında kendilerini tanıttılar.

 

İstanbul 2. Bölgede CHP’den aday adayı olan isimler, 29 Mart’ta yapılacak ön seçim öncesinde kendilerine oy vermeleri için Sultangazili CHP üyelerinin karşısına çıktı. CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nün organize ettiği aday adayı tanıtım toplantısına CHP İlçe Başkanı Ali Boztaş, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Veli Çoşkun, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gazi Mahallesi Muhtarı Nevzat Altun ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Sultangazi aday adayi tanitim programi

Toplantıda konuşan CHP Sultangazi İlçe Başkanı Ali Boztaş, “Partimizde adaylarımızı, delegeler seçiyor. 29 Mart’ta sandık kurup ön seçim yapacağız. Şimdiden sıralamaya girecek olan aday adaylarına başarılar dilerim.” dedi.

 

Aday adayı tanıtım toplantısında konuşan Milletvekili aday adaylarından Ali Aksoy, genel Seçimlerin olmazsa olmaz koşulunun mutlak birlik ve beraberlik olduğunu söyledi. 29 Mart’ta yapılacak olan ön seçime 22.sıradan girecek olan Ali Aksoy, herkesin parti ve kendilerine ait projelerle seçim çalışmalarını yürütmelerini istedi.

Tasarım | Enba