Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, RÖPORTAJ, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Nisan 2015

Sultangazi’de Çılgın Proje

1995 yılından bu yana başta Sultangazi olmak üzere İstanbul genelinde hizmet vermeye başlayan Ayhan İnşaat, kuruluşundan bu yana kısa sürede bölgenin en iddialı firmalarından birsi oldu. Bölgenin iddialı firmalarından Ayhan İnşaat, Sultangazi’de çılgın bir proje ile yine iddialı bir çıkış yapmaya hazırlanıyor.

 

Emlak sektörünün önde gelen inşaat firması arasında yer alan Ayhan İnşaat, Sultangazi ile ilgili çılgın bir projeye hazırlanıyor. Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda çılgın projenin çalışmalarına başlayan Ayhan İnşaat, ilerleyen günlerde bu çılgın projesini kamuoyu ile paylaşarak kalite ve hizmet farkını bir kez daha ortaya koyacak.

ayhan inşaat-sultangazi

Uzman kadrosu ve çalışma arkadaşlarıyla her projesinde ortaya koyduğu kalite ve hizmet farkları sayesinde büyük bir prestij,güven ve güç kazanan Ayhan İnşaat, yeni projelerinde de aynı kalite ve hizmetle yoluna devam etmektedir.  Ayhan İnşaat, Çalışma şekli ile  inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiş, bu sayede konumunda lider firma olma özelliğini kazanmıştır. Firmanın vizyonu, misyonu ve kalite politikasını Eminhaber’e değerlendiren Ayhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Semih Ayhan,“Firmamız çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edindik” dedi.

ayhan inşaat-sultangazi-semih ayhan

Ayhan İnşaat’ın gelişip değişmekte olan çağın ihtiyaçlarına ve çevreye uyumlu, modern ve postmodern estetik mimari anlayışıyla, planlı yerleşim yerleri inşa ederek insanlara beklentilerinin ötesinde güvenilir, huzurlu ve tabii afetlere dayanıklı projeler sunmak ve yeni projelerle şirket portföyünü geliştirip, güçlü ve sağlam adımlarla sektörde öncü bir yer edinmeyi misyon edindiğini beliten Semih Ayhan, “Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, ulusal ve uluslar arası normlara uygun ve güvenilir ürünlerin en düşük maliyetler ile zamanında teslim edilmesidir.” Diye konuştu.

 

Ayhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Semih Ayhan, Sultangazi’de çok konuşulacak çılgın projenin büyük ses getireceğini ve proje ile ilgili detayları ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba