Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 31 Mart 2015

Sultangazi’de Dev Çınarlar Buluştu

Sultangazi’de Dev Çınarlar Buluştu
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediyesi, Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilçedeki dev çınarları bir araya getirdi. Gecede konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, her insanın yaşlılıkla tanışacağına dikkat çekerek, sağlıklı ve gelişen bir toplumun yaşlılarına gösterdiği saygıyla ölçülebildiğini söyledi.

Sultangazi Belediyesi, Yaşlılar Haftası’nda ilçedeki dev çınarları buluşturdu. Sultangazi Nikah Salonları’nda düzenlenen toplantıya Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun,Kadın Kolları Başkanı Nurcan Öztürkmen , Yaşlılar Komisyonu Başkanı İsmail Yalçın ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sultangazi’de Dev Çınarlar Buluştu

Programda konuşan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, yaşlıların kıymetini her zaman bilmek gerektiğini söyledi. Her insanın yaşlılıkla tanışacağını kaydeden Başkan Altunay, sağlıklı ve gelişen bir toplumun yaşlılarına gösterdiği saygıyla ölçülebildiğini vurguladı. Başkan Altunay, “Her insan yaşamın kaçınılmaz durumu olan yaşlılıkla bir gün tanışacaktır. Yaşlılık her insandan saygı ve hürmet görülmesinin beklendiği bir evredir. Yaşlılığımızda bize hürmet edilmesini arzuluyorsak, biz de yaşlılarımıza saygı göstermeliyiz” dedi.

20150331110047

AK Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan da yaşlıların hayatlarımıza değerler kattığını belirterek “Yaşlılarımıza her zaman gerekli saygıyı göstermeliyiz. Biz yaşlılarımızla beraber büyük bir aileyiz” dedi. Yaşlılarımızın yetiştirdiği evlatların vatana sahip çıktığına dikkat çeken Civan, şunları söyledi:

20150331110052

“Yaşlılarımızın yetiştirdiği evlatlar bu vatana hizmet etti; korudu ve himaye etti. Yaşlılarımızın verdiği emeklerle bu toplum ayakta kalmayı başardı. Onlara her zaman saygımızı ve minnetimizi göstermeliyiz.”

20150331110048

20150331110051

Tasarım | Enba