Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Ağustos 2021

Sultangazi’de düğünde maganda kurşunuyla 8 yaşındaki çocuk öldü

Sultangazi’de bir düğünde havaya açılan ateş binadaki çocuğa isabet etti. Çenesinden giren kurşunla ağır yaralanan çocuk hayatını kaybetti.

Olay saat 17.00 sıralarında Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi 88. Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre sokaktaki düğünde havaya ateş edildiği sırada kurşunlardan birisi 3 katlı binanın 3. kat balkonunda duran 8 yaşındaki Eymen A , isimli çocuğa isabet etti. Çenesinden giren kurşunla ağır yaralanan çocuk olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Olayın görgü tanıklarından olan bir mahalle sakini, “Önce kurusıkı ile başladılar sonra gerçek silahla sıkarken 4. Kattaki çocuk vuruluyor. Düğün vardı, gelin arabası girince olay oldu ondan sonra burası karıştı. Abla yukarıdan bağırdı, tanıyoruz kendilerini. Böyle kendini bilmezlerin eline silah veriyorlar. Ben önceden gidip uyardım. Damat mıydı, damadın akrabası mıydı boğazıma sarıldı sen ne karışıyorsun diye.” dedi. Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor

Yorumlar

Tasarım | Enba