Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 23 Haziran 2018

Sultangazi’de Geceyi Aydınlatan Fener Alayı

Ak Parti, 24 Haziran seçimlerine saatler kala üç mahalle de sevgi yürüyüşleri düzenledi. Akşam ise gerçekleşen Fener Alayı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı 24 Haziran seçimlerine saatler kala son hızla sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında gündüz, Malkoçoğlu ve İsmetpaşa ve Sultançiftliği Mahallelerinde sevgi yürüyüşleri, akşam ise Fener Alayı yürüyüşü düzenledi.

Üç mahallede gerçekleşen sevgi yürüyüşlerine; İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, İl Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi Yiğit, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.

Malkoçoğlu Mahallesi’nde başlayan yürüyüş sırasında araçlarıyla giden sürücüler korna çalarak destek verirken, çok sayıda vatandaşlarda yürüyüş grubuna katıldı. Bazı vatandaşlar da balkonlara çıkarak destek verdi.

Sevgi yürüyüşlerinin ardından akşam Fener Alayı düzenlendi. Merkez Cami önünde başlayan Fener Alayı yürüyüşüne yüzlerce teşkilat mensubu katıldı.Yorumlar

Tasarım | Enba