Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİ 13 Mayıs 2014

Sultangazi Gökhan Türkmen ile coşacak

Sultangazi Gökhan Türkmen ile coşacak
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna düzenlediği “Gençlik Şöleni” ile ortak oluyor. Belediye Hizmet Kompleksi önünde düzenlenecek Gençlik Şöleni’nde pop müziğinin sevilen isimlerinden Gökhan Türkmen sahne alacak. Etkinlikte ayrıca fener alayı yürüyüşü, folklor ve havai fişek gösterileri de yer alacak. Sultangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Gençlik Şöleni düzenliyor.

 

Belediye Hizmet Kompleksi önünde yapılacak Gençlik Şöleni’nde pop müzik sanatçısı Gökhan Türkmen konser verecek. Sanatçı Gökhan Türkmen birbirinden güzel şarkılarını Sultangazili gençler için seslendirecek. Program Sultançiftliği Merkez Cami önünden etkinlik alanına doğru fener alayı yürüyüşüyle başlayacak. Folklor gösterilerinin de yer alacağı etkinlikte Sultangazili gençler, 19 Mayıs Bayramı’nın coşkusuna ortak olacak. Gençlik Şöleni’nin finalinde ise havai fişek gösterisi yapılacak.

 

PROGRAM Tarih : 19 Mayıs Pazartesi Saat :19.00 Yer : Belediye Hizmet Kompleksi (Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulvarı No:54 Sultangazi)

Tasarım | Enba