Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 4 Kasım 2018

Sultangazi’de Hareketli Anlar

Sultangazi’de polisin “dur” ihtarına uymayarak kaçan şüpheli otomobil ile ekipler arasında nefes kesen bir kovalamaca yaşandı. Ekipleri peşine takan otomobildeki iki kişi gözaltına alındı.
Sultangazi’de Hareketli Anlar
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de polisin “dur” ihtarına uymayarak kaçan şüpheli otomobil ile ekipler arasında nefes kesen bir kovalamaca yaşandı.

Eski Edirne Asfaltı Mescid-Selam Tramvay durağında trafik polisleri şüphelendikleri bir pikaba ‘dur’ ihtarında bulundu. 2 kişinin bulunduğu 34 KJ 5491 plakalı araç, polisin ihtarına uymayarak kaçmaya başladı. Şüpheliler ve polis arasında kovalamaca başladı. Aracın durmaması üzerine aracı takip eden polis ekipleri durumu merkeze bildirdi. Bunun üzerine emniyet alarma geçerek aracın peşine düştü. Yaklaşık yarım saat süren kovalamacanın ardından araç, Malkoçoğlu Mahallesi’nde bulunan İSKİ Şube Müdürlüğü önünde durduruldu.

Polis ekipleri, güvenlik için araç içerisindeki 2 şüpheliyi kısa sürede etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Şüpheliler kelepçelendikten sonra sorgulanmak üzere polis merkezine götürülürken, şüphelilerin kaçtığı araçta ve çevresinde geniş çaplı arama yapıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Tasarım | Enba