Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ 21 Haziran 2019

Sultangazi’de ‘Hemşeri Buluşması’

Niğde Nar Köyü Derneği’nin düzenlemiş olduğu ‘hemşeri buluşması’na Niğdeli siyasetçiler akın etti.

Merkezi Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde bulunan Niğde Nar Köyü Derneği ‘hemşeri buluşması’ kapsamında İstanbul’da yaşayan hemşerileri ile bir araya geldi. Programa Niğdeli siyasetçilerde yoğun ilgi gösterdi.

Niğde Dernekler Federasyonu Sultangazi İlçe temsilcisi Fatih Bostan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Bor İlçesi Belediye Başkanı Erkan Baran, Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, MHP MDK Başkanvekili Niyazi Paksoy, MHP Sultangazi İlçe Başkanvekili Metin Koçkesen, MHP Sultangazi Meclis Üyesi Yaşar Koçyiğit, Niğde Dernekler Federasyonu Başkanı Tuğrul Urhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Niğdeli hemşerileriyle buluşan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım için destek istedi.

23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığının önemine değinen Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin ise, yenilenecek olan İstanbul seçimlerinde şer güçlere fırsat verilmemesi gerektiğini belirterek, “İstanbul dünyanın en büyük Türk İslam şehridir. Bu şehrin taşıdığı anlam düşünülenden daha büyüktür. Bu nedenle İstanbul kendisine gerçekten sevdalı, yürekten bağlı, Türk Milleti’nin büyük vizyonunun farkında olan bir isim tarafından temsil edilip, yönetilmelidir. Bunun için Cumhur İttifakının adayı olan, adayımız olan Sayın Binali Yıldırım tek ve en doğru isimdir” dedi.

MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce’de 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerine değinerek hemşerilerinden Binali Yıldırım’a destek istedi. Ev sahibi Fatih Bostan’da “Hemşeri Buluşması” programına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba