Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Aralık 2018

Sultangazi’de kan donduran olay! Eşini babasının gözü önünde defalarca bıçakladı

Sultangazi’de bir kadın, kocası tarafından babasının gözü önünde bıçaklandı.

Dehşete düşüren olay Uğur Mumcu Mahallesi’nde yaşandı. Bir çocuk annesi Sinem K., kocası Ali K., tarafından sokak ortasında babasının gözü önünde 5 yerinden bıçaklanarak yaralandı. Cani koca olay yerinden kaçarken, talihsiz kadın vatandaşlar tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. Sinem K., burada yapılan ilk müdahalenin ardından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

UYUŞTURUCU KULLANMAYACAĞINA SÖZ VERDİ AMA…!

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Ali K., Sinem K., ile 3 yıl önce evlendi. Ali K.’nın uyuşturucu kullanmaya devam etmesinden dolayı genç çift arasında zaman zaman tartışma yaşanmaya başlandı. Sinem K., bir süre sonra kız çocuğunu da yanına alarak babası Murat B.’nin Uğur Mumcu Mahallesi’ndeki evine yerleşti. 6 ay sonra Ali K. eşi Sinem K., ile görüşerek uyuşturucu kullanmayacağına dair söz verdi. Kocasının söyledikleri karşısında ikna olan Sinem K., evine geri döndü. Evine geri dönen Sinem K. ile Ali K., arasında yeniden tartışma yaşandı. Uyuşturucu kullanmaya devam eden Ali K., iddialara göre eşine şiddet uygulamaya başladı.

KIZI GÖZÜNÜN ÖNÜNDE DEFALARCA BIÇAKLANDI

Yaklaşık 15 gün önce çocuğunu yanına alarak yeniden baba evine dönen Sinem K., kocası Ali K.’dan boşanmak için de hazırlık yaptı. Bir markette işe başlayan Sinem K.’nın peşini bırakmayan kocası çocuğunu görmek istediğini söyledi. Sinem K.’da bu isteğe olumlu cevap verdi. Çocuğunu görmek için Sinem K.’nın babasına ait eve gelen Ali K., eşi Sinem K.’ya çocuğu yanında götüreceğini söyleyince çift arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Sinem K. babası Murat B. ve Ali K., birlikte evden dışarı çıktılar. Tartışma sokakta da devam edince cani koca yanında taşıdığı bıçakla eşi Sinem K.’yı beş yerinden bıçaklayarak, olay yerinden kaçtı. Kanlar içerisinde yere yığılan Sinem K., babası ve çevredeki vatandaşlar tarafından 100 metre ileride bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sinem K., Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Talihsiz kadının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

BİRBİRLERİNE SARILARAK TESELLİ BULMAYA ÇALIŞTILAR

Öz kızının gözlerinin önünde bıçaklanmasına şahit olan baba Murat B., şoka girdi. Hastanenin acil servis kapısının önünden bir an olsun ayrılmayan Murat B., gözyaşlarına hakim olamadı. Eşi Tülay B.’yi durumdan haberdar eden acılı babayı, yakınları teselli etti. Hastaneye gelen anne Tülay B., gözyaşları içinde kocasına sarıldı.

“AĞLAMA ANNE, BEN İYİYİM”

Özel hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Sinem K., ambulansa götürülürken annesi Tülay B.’nin ağladığını gördü. Beş yerinden bıçaklanan Sinem K., sedyeden annesine seslenerek, “Ağlama anne, ben iyiyiyim” dedi.

Olayla ilgili polisin çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba