Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Ağustos 2020

Sultangazi’de kırık cam şişesi parçasıyla intihar girişimi

Sultangazi’de uyuşturucu madde kullanan bir kişi, kırık cam parçalarıyla intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimini polis engellerken, ekiplere zorluk çıkaran şahsa ters kelepçe takıldı.

Olay, dün akşam saat 19.00 sıralarında Sultangazi Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi’nde meydana geldi. Uyuşturucu madde kullandığı öğrenilen A.T., cadde üzerinde kırık cam parçalarıyla intihar girişiminde bulundu. Bir kahvehanenin önünde fenalaşan ve yere düşen A.T.’ye vatandaşlar yardım etmek istedi. A.T.’yi kaldırıma kaldıran vatandaşlar, bir yandan da polis haber verdi.

Kırık cam parçalarıyla kendisine zarar vermeye devam eden ve kimseyi yanına yaklaştırmayan A.T., kısa süre sonra olay yerine gelen polisin ikna çabalarına rağmen, yanına kimseyi yaklaştırmadı. Bir anlık boşluktan faydalanan polis, A.T.’yi sakinleştirmek istedi. Tüm çabalara rağmen polislere zorluk çıkaran A.T’.ye ters kelepçe takıldı. Bilgilendirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, A.T.’ye ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulansla Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen A.T., polise verdiği ifadede psikolojik sorunlar yaşadığını, uzun süredir uyuşturucu madde kullandığını söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba