Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Ekim 2020

Sultangazi’de komşuların ‘temizlik’ kavgası

Sultangazi’de komşu olan kadınların tartışmasına diğer aile büyükleri de karışınca, olay meydan kavgasına döndü. Polisin müdahalesiyle sonlandıran kavgada 1 kişi hafif şekilde yaralanırken, 1’i kadın 4 kişi gözaltına alındı. Kavgaya karışan bir kişi, olaya müdahale eden polise kendisini polis olarak tanıttı. Yapılan araştırmalar da şahsın yalan beyanda bulunduğu öğrenildi.

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde komşu kadınlar arasında ‘merdiven temizleme’ meselesi yüzünden tartışma çıktı. Ertesi gün karşı karşıya gelen taraflar, yeniden tartışmaya başladı. Tartışma kısa bir süre sonra sokağa taştı. Kavgaya diğer aile büyükleri de karışınca adeta meydan savaşına döndü. Kavgada tafralar tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdı.

1 KADIN YARALANDI, 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Ekiplerin müdahalesiyle kavga sonlandırılırken, kavgaya karışan 1’i kadın 4 kişi gözaltına alındı. Komşular arasında yaşanan ‘merdiven temizleme’ kavgasında bir kadının da hafif şekilde yaralandığı öğrenildi. İki tarafın polis merkezinde birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

KENDİSİNİ CUMHURBAŞKANI KORUMA POLİSİ OLARAK TANITTI

Kavgaya müdahale eden polise, bir kişinin kendisini ‘Cumhurbaşkanlığı koruma polisi’ olarak tanıttığı, polisin yaptığı araştırma da şahsın polis olmadığı ortaya çıktı. Kendisini sahte polis olarak tanıtan şahısla ilgili yalan beyanda bulunmaktan dolayı işlem yapıldı.

Yorumlar

Tasarım | Enba