Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 5 Mart 2019

Sultangazi’de Korkutan Yangın! Patlayan Televizyon Mahalleyi Sokağa Döktü

Sultangazi'de televizyonun patlaması sonrası çıkan yangın nedeniyle korku dolu anlar yaşandı.

Sultangazi’de 5 katlı bir binanın çatı katında televizyonun patlaması sonucu yangın çıktı. Çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, mahalle halkı sokağa dökülerek çalışmaları meraklı gözlerle izledi.

Alınan bilgiye göre, Sultangazi ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi 91 sokakta bulunan 5 katlı bir apartmanın çatı katında yangın çıktı. Çıkan yangın kısa sürede çatı katını sardı. Yangınla birlikte binayı duman sardı. Apartman sakinleri kendilerini güçlükle dışarıya attı. Haber verilmesi üzerine yangın yerine çok sayıda itfaiye, 112 Acil Sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Yangını gören mahalle halkı da sokağa dökülerek çalışmaları meraklı gözlerle izledi. İtfaiye ekipleri alevlere müdahale ederek uzun uğraşlar sonucu yangını söndürdü. Evdeki eşyalar kullanılamaz hale gelirken, yangının çıkış sebebinin açık bırakılan televizyonun patlaması sonucu meydana geldiği belirtildi.

4 kişilik bir ailenin yaşadığı çatı katında çıkan yangın esnasında şans eseri evde kimsenin bulunmamasıyla olası bir facia kıl payı atlatıldı.

Yorumlar

Tasarım | Enba