Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 9 Ekim 2019

Sultangazi’de mağazada hırsızlık anı kamerada

Sultangazi’de daha önce alışveriş yaptığı bir mağazada hırsızlık yapan şahıs, polisin çalışması sonucu kısa sürede yakalandı.

Sultangazi’de daha önce alışveriş yaptığı bir mağazada hırsızlık yapan şahıs, polisin çalışması sonucu kısa sürede yakalandı.

Cebeci Mahallesi’nde bulunan bir mağazadan sürekli alışveriş yapan bir kişi daha önce alışveriş yaptığı mağazada hırsızlık yaptı.

Mağazaya gelen bir kişi reyonları gezdikten sonra optik ürünlerinin bulunduğu bölüme yöneldi. Bir süre ürünleri inceleyen şahıs, daha sonra bin 500 TL değerinde iki gözlük alarak mağazadan ayrıldı. Olay mağaza müdürünün malzemeleri kontrol etmesiyle ortaya çıktı.

Bilgilendirilmesi üzerine Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Mağazanın güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, şüphelinin 12 ayrı suçtan kaydı bulunan Cenk G., olduğunu belirledi. Mağaza müdürü de Cenk G.’yi tanıdı. Şüphelinin daha önce hırsızlık yaptığı mağazadan alışveriş yaptığı ortaya çıktı. Cenk G., polisin yatığı çalışma sonucu kısa sürede gözaltına alındı.

Emniyetteki ifadesinde suçunu itiraf eden Cenk G., çaldığı gözlükleri Melih adlı bir kişiye sattığını söyledi. Cenk G., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba