Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Temmuz 2018

Sultangazi’de markette maskeli ve silahlı soygun kamerada

Sultangazi’de bir markete giren yüzü maskeli ve silahlı 3 kişi kasadan 2 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı. Yaşanan soygun anı marketin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay 30 Temmuz Pazartesi günü saat 23.30 sıralarında Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi 1269 sokakta bulunan bir markette meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz maskeli üç kişi, elinde silahla markete girdi. Soyguncular, market sahibi ve bir müşteriyi yer yatırarak etkisiz hale getirdi.

Soyguncular, marketin yazar kasasında ve market sahibinin üzerinde bulunan toplam 2 bin lira parayı çalarak kayıplara karıştı. Yaşanan soygun anı marketin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

MARKET SAHİBİ VE MÜŞTERİNİN KAFASINA SİLAH DAYADILAR

Güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, maskeli, elinde pompalı ve tabanca bulunan 3 soyguncu markete girerek market sahibi  ve bir müşterinin kafasına silah dayayarak etkisiz hale getiriyorlar. Market sahibi ve müşteriyi yere yatıran soyguncular, yazar kasada ve market sahibinin cebinde bulunan toplam 2 bin lirayı çalarak olay yerinden hızla uzaklaşıyorlar.

Market sahibi soygun sonrası durumu polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, marketin güvenlik kameralarını inceleyerek, şahısların kimliğini tespit edip yakalamak için çalışma başlattı.

Yorumlar

Tasarım | Enba