Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Şubat 2018

Sultangazi’de MHP’ye 1124 Katılım Oldu

Yusuf Özel başkanlığındaki Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı adeta şov yaptı. MHP’nin haftalardır hazırlığını yaptığı “Üye katılım” töreni büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde “Sultangazi Hareket’e geçiyor” temalı “üye katılım” töreni düzenledi. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ekibinin haftalardır hazırlığını yaptığı “üye katılım” programın yapıldığı salon hınca hınç doldu. Salonda büyük bir coşku vardı.

Son yıllarda yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren MHP Sultangazi İlçe Başkanlığı görkemli bir törenle yine adından söz ettirmeyi başardı. 2019 seçim startının da verildiği “üye katılım” programında MHP’ye katılan üyelere rozeti takıldı. İlçe Başkanı Yusuf Özel, 1124 kişinin MHP’ye katıldığını belirtti. Programda temsilli olarak 25 kişiye rozetleri takıldı.

MHP’nin Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde düzenlediği programa; Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Başkan Yardımcıları, MYK Üyeleri Erdem Karakoç, Tamer Osmanağaoğlu, ve Erol Gül, MDK üyesi Niyazi Paksoy, Ülkü Ocakları Başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Üye katılım” töreninde konuşan MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, “MHP sizlerin sayesinde her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Rabbim birlik ve beraberliğimizi korusun, bizi bölmek isteyen fitnecilere fırsat vermesin. MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı olarak liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde şanlı davamızın başarısına odaklandık.” Dedi. 2017 yılından bu yana partisinden 17 kişinin istifa ettiğini dile getirerek konuşmasını sürdüren Özel, istifa eden beş kişinin devlet memurluğu sınavlarına katılabilmek için istifa ettiklerini söyledi.

MHP Sultangazi İlçe Başkanlığına 1 ay içerisinde 1124 kişinin üye olduğuna vurgu yapan başkan Yusuf Özel, 2019 seçimlerine hazır olduklarını belirtti. Sandık görevlerinin şimdiden belirlendiğini ifade eden Özel, yaptıkları çalışmalar hakkında “üye katılım” programına katılan davetlileri bilgilendirdi. Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütleri DEAŞ, PKK, PYD-YPG’nin temizlenmesi için başlatılan ve kararlılıkla devam edilen Zeytin Dalı Harekatı’na da değinen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, “Dualarımız Mehmetçiğimizle. Bu uğurda bizlerde gerekirse ülkemizin huzuru ve güvenliği için Afrin’e gitmeye, canımızı seve seve vermeye hazırız.” Diye konuştu.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ise yaptığı konuşmada, partisinin Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ekibine yaşattıkları coşku için teşekkür etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan’da, “Göreve geldiği günden bu yana gece-gündüz çalışan ilçe başkanımız Yusuf Özel’e yaşattığı bu coşku için teşekkür ediyorum” diyerek, salonda bulunan davetlilere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletti.

MHP Sultangazi İlçe Başkanlığının düzenlediği “Üye katılım” programı ünlü sanatçı Ali Kınık’ın seslendirdiği şarkılarıyla devam etti. Birbirinden güzel parçalarını arka arkaya söyleyerek dinleyenlerin kulaklarının pasını silen sanatçı program boyunca keyifli anlar yaşattı. Program Ali Kınık konserinin ardından ise sona erdi.Yorumlar

Tasarım | Enba