Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Kasım 2020

Sultangazi’de öz oğlunu pompalı tüfekle vurdu

Sultangazi’de baba ve oğul arasındaki tartışmada kan aktı. Öz oğlunu pompalı tüfekle ayağından yaralayan baba, elinde pompalı tüfekle oğlunun yanında bekleyerek yanına kimseyi yaklaştırmadı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri babayı gözaltına aldı.

POLİS GELENE KADAR YANINDAN AYRILMADI

Olay, saat 12.00 sıralarında Cebeci Mahallesi Dökümcüler Sitesi’nde meydana geldi. İddiaya göre oğlu Mehmet K., ile telefonda tartışan baba Şahin K., evden aldığı pompalı tüfekle oğlunun bulunduğu sokağa geldi. Baba ve oğlunun tartışması burada da devam etti. Baba Şahin K., tartışma sırasında yanında bulunan pompalı tüfekle oğluna ateş etti. Ayağından yaralanan Mehmet K., yere yığıldı.  Çevredekiler, polis ve 112 Acil Servis´e haber verirken, yaralı gence yardım etmek istediler. Ancak Şahin K., elinde pompalı tüfekle yanında bekleyerek polis gelene kadar yanına kimseyi yaklaştırmadı.

Kısa süre sonra polis ekipleri Şahin K.’nın elindeki pompalı tüfeği alarak, etkisiz hale getirdi. Şahin K., gözaltına alınırken, yaralı gence gelen sağlık ekipleri müdahale etti. Mehmet K., ambulansla hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ÇEVREDEKİLER SAKİNLEŞTİRMEK İÇİN SİGARA İKRAM ETTİ

Olay sonrası yaşananlar ise amatör kameraya yansıdı. Oğlunu vurduktan sonra elindeki pompalı tüfekle olay yerinde beklemeye başladığı görülen baba Şahin K.’yı çevredekilerin sakinleştirmek için kendisiyle konuşmaya çalıştıkları ve sigara verdikleri görülüyor. Ayağından vurulan Mehmet K.’nın ise yerde acı içinde kıvrandığı amatör kameraya yansıyor.

Baba Şahin K., emniyetteki ilk ifadesinde oğlu Mehmet K.’nın para mevzusundan dolayı kendisini ve eşini sürekli tehdit ettiğini söyledi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba