Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 20 Ocak 2020

Sultangazi’de pazarın ortasında şaşkınlık yaratan görüntü

Sultangazi’de pazarın ortasında park halindeki arabayı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı.

Sultangazi’de pazarın ortasında park halindeki arabayı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı.

Cebeci Mahallesi’nde kurulan semt pazarına alışveriş yapmak için giden vatandaşlar, pazarın ortasında gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşadı. Sabahın erken saatlerinde tezgahlarını kurmaya gelen esnaf, park halindeki araç engelline takıldı. Bir süre araç sahibine ulaşmaya çalışan esnaflar, araç sahibine ulaşamayınca el birliğiyle park halindeki aracı olduğu yerden kaldırarak pazarın ortasına itti.

Gelişi güzel park edilen araçlar yüzünden mağdur olduklarını belirten esnaf, bu tür görüntülere çok sık rastladıklarını söylediler. Bir pazarcı esnafı, “Sabah 7’den beri bu araba burada. Biz arkadaşlarla aldık oraya. Tezgah kurmak için biz kendimiz aldık oraya. Çok sık rastlıyoruz. Bu yüzden mağdur oluyoruz. Baya bir sıkıntı yaşadık. Memurları aradık ‘geliyoruz’ dediler. Gelen giden olmadı. Vatandaşta mağdur oldu. Yürüyemiyor, alışveriş yapamıyor” dedi.

Pazar alışverişine çıkan vatandaşlar da şaşkınlıklarını gizlemeyerek, “Ayıp ama.Yakışmaz. Esnafta zorlanıyor, vatandaşta zorlanıyor” diyerek, tepkilerini dile getirdiler.

Yorumlar

Tasarım | Enba