Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 13 Mayıs 2018

Sultangazi’de ‘Perspektif Kişisel Gelişim Kursu’ Törenle Açıldı

Perspektif Eğitim Kurumları 2. Şubesini Sultançiftliği Mahallesi’nde hizmete açtı.

Erdinç Kaygusuz, Metin Koçkesen ve Rufiye Yıkılmaz’ın sahibi olduğu Perspektif Kişisel Gelişim Kursu, Sultançiftliği Mahallesi 30 sokak no 2/A kat 6 adresinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, BBP İlçe Başkanı Nail Gün, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Ülkü Ocakları Sultangazi Başkanı Mustafa Emecenoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

Eğitimcilerin ve ailelerin de büyük ilgi gösterdiği açılış töreni 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Perspektif Kişisel Gelişim Kursu Sultançiftliği Şubesi sahipleri Erdinç Kaygusuz, Metin Koçkesen ve Rufiye Yıkılmaz, Sultangazi’de eğitimin kalitesini ve başarıyı artırmak adına önemli çalışmalara imza atmak istediklerini belirterek tüm katılımcılara teşekkür ettiler. Kurumun hem çocuklara hem de yetişkinlere hizmet vereceği de vurgulandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Uçar, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, BBP İlçe Başkanı Nail Gün ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ise yaptıkları konuşmada eğitimin önemine değinerek, Perspektif Kişisel Gelişim Kursu Sultançiftliği Şubesi’nin eğitim camiasına olmasını dilediler.
Yorumlar

Tasarım | Enba