Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 23 Nisan 2020

Sultangazi’de polis çocukların bayramını böyle kutladı

Sultangazi’de yaşadıkları apartmanları Türk bayrakları ve “23 Nisan Bayramımız Kutlu Olsun” yazılı pankartlarla süsleyen çocuklara, polis sürpriz yaptı.

Sultangazi’nin birçok mahallesinde yaşadıkları apartmanları Türk bayrakları ve “23 Nisan Bayramımız Kutlu Olsun” yazılı pankartlarla süsleyen çocuklara, polis sürpriz yaptı. Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı motorize Yunus ekipleri, apartmanların olduğu sokaklara siren çalarak girdi. Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan polise, apartman sakinlerinin yanı sıra diğer bina sakinleri de balkon ve pencerelere çıkarak alkışla destek verdi.

Cebeci Mahallesi’ndeki bir sokakta polis, İstiklal Marşı’nı vatandaşlarla birlikte okudu. Daha sonra ise sokak sakinleri adına genç polis adayı İlayda Akbulut, polislere üzerinde “Türk polisi candır” yazılı pasta ikramında bulundu.

Ekipler daha sonra Uğur Mumcu Mahallesi’nde bulunan bir sokağa geçti. Burada da apartman sakinlerinin yanı sıra diğer bina sakinleri de balkon ve pencerelere çıkarak alkışla destek verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba