Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Nisan 2017

Sultangazi’de Rezidans Hayatı: ADİL PARK SULTANGAZİ

Adilpark Sultangazi, İstanbul’un yeni merkezi Sultangazi’de, iş dünyasına sadece birkaç adım uzaklıkta hayata geçiyor.

Adilpark Sultangazi, 50.Yıl Mahallesi’nde yer alan, yaklaşık 6.000 m² parsellerde; “Kaliteli ve huzurlu bir yaşam” düşüncesi ile yeşili, sosyal alanları; çevreci teknolojisi ve göz alıcı mimarisiyle, Uluslararası standartlara uygun olması için tasarlandı.

EŞSİZ BİR YAŞAM ALANI

İş ve yaşam merkezlerine, şehrin en büyük avmlerine, şehir içi ve şehirlerarası ulaşım merkezlerine ve Avrupa Yakası’nın en güzel noktalarına yakın konumu ile zengin sosyal imkânlar sunan Adilpark Sultangazi, kendi imkânlarını da sunmayı ihmal etmiyor.

HER ANI ÖZEL BİR HAYAT İÇİN

Adilpark Sultangazi’de yaz-kış sabah işe gitmeden önce kapalı havuzunuzda yüzebilir, işten döndüğünüzde fitness salonunuza inerek yaşam kalitenize değer katabilirsiniz. Açık spor alanları, çocuk parkı, kafeteryası, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, hamam ve saunası, dinlenme odaları ile yaşam kalitenizi yükseltecek, günün yorgunluğunu keyifli saatlere dönüştüreceksiniz.

IŞIK SAÇAN ŞIKLIK

Adilpark Sultangazi, İstanbul’un yeni merkezi Sultangazi’de, iş dünyasına sadece birkaç adım uzaklıkta hayata geçiyor. Adil İnşaat A.Ş. tarafından tasarlanan ve inşa edilen proje, çok özel rezidans blokları ve sosyal tesislerden oluşuyor.
http://www.adilparksultangazi.com/index.php
vaziyet-plani
adil-park-2
adilpark-sultangazi-genel-bilgiler-1 adilpark-sultangazi-genel-bilgiler-elektrik-3 adilpark-sultangazi-genel-bilgiler-içmimari-4 adilpark-sultangazi-genel-bilgiler-peyzaj-2
adilpark-sultangazi-a-blok adilpark-sultangazi-b-blok

Yorumlar

Tasarım | Enba