Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Haziran 2018

Sultangazi’de Sapık Dehşeti

Sultangazi’de küçük çocuğun bulunduğu eve zorla girmeye çalışan sapık kamerada

12 yaşındaki H.E önceki gün evde yalnız olduğu sırada sapık dehşeti yaşadı. 1 yıl önce Esentepe Mahallesi’nden Gazi Mahallesi 8 Evler bölgesi olarak bilinen bölgeye taşınan E. ailesinin 12 yaşındaki küçük ferdi H.E., eski komşu dehşetini yaşadı.

E. ailesinin Gazi Mahallesi’ndeki evlerinin kapısına dayanan sapık komşu 12 yaşındaki H.E’nin evde yalnız olduğunu fark etti. Sapık komşu Ramazan Yurt, çocuktan kapıyı açmasını istedi. Büyük korku yaşayan H.E. kapıyı açmayınca, sapık komşu önce kapıyı ardından penceredeki demir korkulukları zorlamaya başladı. Hem teşhircilik yapmaya, hem de bir eliyle küçük çocuğu yakalamaya çalışan sapık komşu Ramazan Yurt, çocuğu “eski komşuyuz” bahanesiyle kandırmaya çalıştı. Bir yandan çocuğu ikna etmeye çalışan sapık, bir yandan da küçük çocuğa cinsel organını gösterdi ve mastürbasyon yaptı.

Olay H.E’nin cep telefonundaki görüntüleri annesine izletmesiyle ortaya çıktı. Eve gelen anne H.E.’nin kaydettiği görüntüler karşısında şok oldu. Evden dışarı çıkan anne sapık komşu Ramazan Yurt’un halen oturdukları sokakta olduğunu gördü ve yanına gitti. Anneyi gören sapık olay yerinden hızla uzaklaştı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Yorumlar

Tasarım | Enba