Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 30 Mayıs 2018

Sultangazi’de Satırlı Kavga

Cebeci Mahallesi’nde iki grup arasında satırlı kavga yaşandı.

Dün akşam Cebeci Mahallesi’nde saat 23.30 sıralarında iki grup arasında meydana gelen kavgada bir kişi yaralandı. Satır ve silahların konuştuğu kavga da bir araçta kullanılmaz hale geldi.

Dün akşam Cebeci Mahallesi U Caddesi’nde yaşanan kavganın ayrıntıları ortaya çıktı. Kavgada bıçakla yaralanan Ali T., polise verdiği ifade de bir grubun saldırısına uğradıklarını iddia ederek, kavganın da bundan dolayı çıktığını söyledi.

Cebeci Mahallesi U Caddesi ile 2485/1 sokak kesişimin de bir aracın içerisinde oturan Ali T., Tolga Y., Ramazan Y. ve Harun S., başka bir grubun saldırısına uğradıklarını iddia ettiler. Araç içerisinde otururken bir anda aracın etrafının kalabalık bir grup tarafından sarıldığını iddia eden Ali T., Abdülkadir K., İsmail D., Cemil D., Erdem D. ve Emre Ö. isimli şüphelilerin kendilerini darp ettiklerini söyledi.

Konu ile ilgili çalışmalarını yürüten İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olay yerine yakın boş bir arazide kurusıkı tabanca buldu. Tabancanın kavgada kullanıldığını belirleyen ekipler, kavgada camları ve farları kırılın araçta da inceleme yaptı. Yapılan incelemenin ardından araç yediemin otoparkına götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Yorumlar

Tasarım | Enba