Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 12 Ocak 2019

Sultangazi’de seçimi kazanmak gibi bir kaygımız yok

Konya Ilgınlılar Derneği’nin düzenlediği programda konuşan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Çok iyi bir meclis tablosuyla da inşallah İstanbul’un 1’nci ilçesi olmak için hep beraber çalışacağız”

Partisi tarafından Sultangazi Belediye Başkan adayı gösterilen av. Abdurrahman Dursun, Konya Ilgınlılar Derneği’nin düzenlediği programa katıldı. Burada konuşan Dursun, “Seçimi kazanmak gibi bir kaygımız yok” dedi. Sultangazi’nin 10 yılda büyük hizmetler gördüğünü belirten Dursun, Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile güçlü bir çalışma içerisinde olacaklarını ifade etti.

“ÇOK İYİ BİR MECLİS TABLOSUYLA İSTANBUL’UN 1’NCİ İLÇESİ OLACAĞIZ”

Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, konuşmasında şunları kaydetti;

“Sultangazi Ak Parti açısından çok güçlü bir ilçe. Ancak bizim yaptığımız sadece burada seçimi kazanmak değil. Burada seçimi çok iyi bir oyla kazanarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne en büyük katkıyı vermek. Bunun için gayret edeceğiz. Bunu yaparken meclis üyelerimizi de ince eleyip, sık dokumamız lazım. Sultangazi seçimlerde genel olarak ya 3 ya da 4’üncü sırada yer alarak İstanbul’a oy katan ilçelerden birisi. Allah’ın izni ile gayret edeceğiz, çalışcağız. Çok iyi bir meclis tablosuyla da inşallah İstanbul’un 1’nci ilçesi olmak için hep beraber çalışacağız. Bu bizim için hayal değil. İnşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Seçimi kazanmak gibi bir kaygımız yok. Güçlü bir şekilde kazanacağız”

“MHP’Lİ KARDEŞLERİMİZLE GÜÇLÜ BİR ÇALIŞMA YAPACAĞIZ”

“Bu çerçevede Cumhur İttifakı’nın tabii ki katkıları olacak. MHP ve Ak Parti’nin birlikte hareket ettiği birçok yer var. İstanbul’da bunlardan birisi. Üç ilçede Cumhur İttifakı kapsamında MHP’den aday gösterildi. 36 ilçede de MHP kadroları Ak Parti’yi destekleme kararı aldı. Sultangazi’de bu ilçelerden birisi. İnşallah burada da MHP’li kardeşlerimizle güçlü bir çalışmayı hep beraber yapmış olacağız. Beraber yürüdüğümüz müddetçe, bu güçlü çalışmaları yaptığımız müddetçe Sultangazi için geleceğe dair umutlarımız artacak”

“SULTANGAZİ BİR KÖY HALİNDEN YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR HALİNE DÖNDÜ”

“Sultangazi bu 10 yıl içerisinde yine Ak Parti iktidarı ve Cahit başkanımızla birlikte büyük hizmetler gördü. Sultangazi bir köy halinden 10 yıl içerisinde yapılan hizmetlerle yaşanabilir bir şehir haline dönmüş oldu. Bundan sonraki süreçlerde de başkanımızla birlikte hareket ederek çıtayı daha yukarılara hep beraber çıkaracağız. Rabbim yolumuzu da, bahtımızı da açık eylesin. Zor bir görevi alacağız. Bunun da bilincindeyiz”

ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba