Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 4 Nisan 2021

Sultangazi’de silahlı saldırı! 1 kişi yaralandı

Sultangazi’de silahlı saldırıya uğrayan 1 kişi yaralandı. Olay ile ilgili çalışma başlatan polis, kısa bir süre sonra olaya karışan 7 kişiyi gözaltına aldı.

Olay, dün akşam saat 21.30 sıralarında Cebeci Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Görkem T., ve arkadaşları arasında kız meselesi yüzünden tartışma yaşandı. Akşam saatlerinde yedi kişi otomobil içerisinde Görkem T.’nin oturduğu sokağın başında beklemeye başladı. Görkem T.’nin evden çıkması üzerine şahıslardan biri otomobilin içinden silahla ateş etti. Yaklaşık 5 el ateş eden saldırganlar otomobille olay yerinden uzaklaşırken, kurşunlardan biri Görkem T.’nin eline isabet etti. Kanlar içerisinde kalan ve yere yığılan Görkem T.’nin yardımına çevredeki vatandaşlar ve olaydan haberdar olan yakınları koştu. Görkem T., bir yakını tarafından araca konularak hastaneye götürüldü.

Saldırının ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler, güvenlik şeridi çekerek olay yerinde inceleme yaptı. Görgü tanıklarının ve Görkem T.’nin yakınlarının bilgisine başvuran polis, kısa sürede olaya karışanların kimliklerini tespit etti. Ekipler, olaydan yaklaşık 45 dakika sonra olaya karışan şahısları ve saldırı esnasında silahla ateş eden kişiyi suç aleti silahla birlikte gözaltına aldı.

Yorumlar

Tasarım | Enba