Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 7 Mart 2016

Sultangazi’de Spor Turnuvası Başladı

Sultangazi Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen Sultangazi Okullar ve Kurumlararası Spor Turnuvası başladı. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen turnuva futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, satranç ve halk oyunları olmak üzere 6 branşta ve 40 kategoride yapılacak. Masa tenisi turnuvasıyla başlayan müsabakalarda öğrenciler ve kurum çalışanları mücadele ediyor.
Sultangazi’de Spor Turnuvası Başladı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Sultangazi Okullar ve Kurumlararası Spor Turnuvası başladı. Cebeci Spor Kompleksi’nde düzenlenen turnuva futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, satranç ve halk oyunları olmak üzere 6 branşta ve 40 kategoride yapılacak.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen turnuvanın ilk karşılaşmaları masa tenisi branşında yapıldı. 6 kategoride 61 okulun katıldığı masa tenisi turnuvasında 244 sporcu mücadele etti.

Ali Cevat Özyurt Ortaokulu, Özel Medeniyet Ortaokulu, Atatürk Meslek Teknik Anadolu Lisesi, İstek Özel Kaşgarlı Fen Lisesi okullarının birincilik aldığı turnuvada dereceye girenlere madalya ve kupaları verildi. Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger de turnuvada derece alanlara madalya ve kupalarını takdim ederek başarılar diledi.

Yaklaşık 5.500 öğrenci ve kamu çalışanının katılacağı turnuva, Haziran ayının sonuna kadar devam edecek.

771A0274

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba