Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Kasım 2018

Sultangazi’de tramvay kazası: 1 Yaralı

Sultangazi’de tramvay kazası: 1 Yaralı
Ali Baba Halı Yıkama

İstanbul’da, “Öldürmeyen Allah öldürmüyor” sözünün haklılığını bir kez daha ortaya koyan bir kaza yaşandı. Sultangazi’de tramvay rayları üzerinde temizlik çalışması yapan İsmail Ünlü (44)’ye 2 tramvay birden çarptı. Ünlü bu kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Sultangazi Eski Edirne Asfaltı Hacı Şükrü Durağında meydana geldi. Tramvay raylarında temizlik çalışması yapan temizlik görevlilerinden İsmail Ünlü’ye Topkapı-Mescid-i Selam yönünden gelen tramvay çarptı. Çarpmanın etkisiyle diğer raylara fırlayan Ünlü. bu kez aksi istikametten gelen tramvaya çarptı. İki tramvay arasında kalan Ünlü, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Yaşanan kazanın ardından Ünlü’nün yardımına çevredeki vatandaşlar ve bir kadın doktor yetişti.Görgü tanıkları, kadın doktorun ilk olarak yaralı adamın bilincini kontrol ettiğini ve daha sonra konuşarak moral verdiğini söylediler.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde yatan yaralı İsmail Ünlü’ye kaza yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Ünlü, daha sonra ambulansla Gaziosmanpaşa’da özel bir hastaneye kaldırıldı. Vücudunda kırıklar oluşan Ünlü’nün hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Tasarım | Enba