Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 8 Mayıs 2018

Sultangazi’deki İki Gençlik Merkezi’nde Sona Doğru

Sultangazi’de gençlerin; eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle yaşam kalitesini arttırmayı, topluma aktif bireyler olarak katılmalarını sağlamak amacıyla geçen yıl İsmetpaşa ve Sultançiftliği Mahallesi’nde yapımına başlanan iki gençlik merkezinde sona doğru yaklaşıldı.

Sultangazi Belediyesi tarafından Sultangazili gençler için hazırlanan İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Merkezi ve Sultançiftliği Mahallesi Gençlik ve Sanat Merkezi’nin yapımında artık son adımlar atılıyor. Gençlerin kültürel, sosyal ve sportif anlamda vakitlerini geçirebilecekleri gençlik merkezleri projesinin yapımında son çalışmalara geçildiğini belirten Belediye Başkanı Cahit Altunay, “İsmetpaşa ve Sultançiftliği Gençlik Merkezlerimiz gençlerimizin ilk adresi olacak” dedi.

İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Merkezi ile Sultançiftliği Mahallesi Gençlik ve Sanat Merkezi’nin sona doğru yaklaşıldığına vurgu yapan Başkan Altunay, “Gençlik merkezlerimiz bitme aşamasına geldi. Sultançiftliği Mahallesi’ndeki gençlik merkezimiz sanat ağırlıklı bir merkez olacak. Gençlerimizin kültürel ve sosyal anlamda kendilerini geliştirebilecekleri ve vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri iki merkezi ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.Yorumlar

Tasarım | Enba