Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Şubat 2018

Sultangazi’den Afrin’deki Mehmetçiğe Dua

Sultangazi'de 'Zeytin Dalı' Harekatında bulunan Mehmetçikler için dua edildi.

Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütleri DEAŞ, PKK, PYD-YPG’nin temizlenmesi için başlatılan ve kararlılıkla devam edilen Zeytin Dalı Harekatı’na her türlü destek devam ediyor. Bu kapsamda Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Teşkilatı, parti binasında Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için dua edildi.

Büyük Birlik Partisi’nin Eski Edirne Asfaltı’nda bulunan parti binasında program düzenlendi.  BBP İlçe Başkanı Nail Gün, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçın, ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Mevlana Cami İmamı Süleyman Özcanlı, Mehmet Akif Ersoy Cami imamı Mustafa Aytekin ve emekli imam Şakir Aytekin’in yer aldığı programda Afrin’deki harekatın başarılı olması için Fetih Suresi okundu, dua edildi.

Türk milletinin dünyanın her tarafındaki mazlumların, gariplerin, yetimlerin, fakirlerin ve ezilmişlerin yanında olduğunu söyleyen BBP İlçe Başkanı Nail Gün, “Temennimiz, inşallah bu harekatla Türkiye’nin düşmanlarının belinin kırılması ve Mehmetçik’in güzel bir zaferle tekrar Türkiye’ye dönmüş olması” dedi.

Programda ayrıca Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı şehit Muhsin Yazıcıoğlu’da dualarla anıldı.

Yorumlar

Tasarım | Enba