Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 4 Nisan 2018

Sultangazili iş adamlarından Şekip Avdagiç’e tam destek

Şekib Avdagiç, İTO’nun 9 Nisan’daki seçimlerinde başkanlık koltuğuna ‘girişimci dostu’ projelerle talip oldu. MÜSİAD, TÜMSİAD, ASKON, İGİAD gibi çok sayıda derneğin ortak adayı olan Avdagiç’e bir destek de Sultangazi’den geldi. Sultangazili iş adamları adayımız ‘Şekib Avdagiç’ diyerek, tam destek verdi.

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) 9 Nisan’da yapılacak seçimlerinde aday olan İTO Meclis Başkanı Şekib Avdagiç, projelerini Sultangazili iş damlarına anlattı. Coffeemania Sultangazi Şubesi’nde iş adamları bir araya gelen İTO Başkan adayı Şekip Avdagiç, “Allah İTO Başkanlığı’nı nasip ederse, var gücümle hizmet edeceğim” dedi.

Sultangazili iş adamlarının kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür eden Şekip Avdagiç, “Biz belli kurumları 1995’den beri İTO’da çeşitli kademelerde görev yaptık. MÜSİAD kaynaklı olarak geldim. Önce MÜSİAD’ın sonra ASKON, TÜMSİAD ve İGİAD gibi kurumlarının istişaresi sonucu ortaya çıkan bir aday olarak adaylığım ortaya çıktı. İstanbul Ticaret Odası’nı yeni döneme hazırlamak için vizyon değişimi adına seçimlerde aday olmaya ve bu yolda yürümeye karar verdim” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba