Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Ekim 2015

Sultangazililere Saygısızlık

Sultangazililere Saygısızlık
Ali Baba Halı Yıkama

CHP’nin seçilmiş meclis üyelerinin verdiği “Basına sansür” önergesi başkanlık makamına havale etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeleri bugün bir şova daha imza attılar. Yaptıkları şovla bir kez daha gerçek yüzlerini gün yüzüne çıkardılar. Onların derdi Sultangazi değil, onların derdi tamamen şov yapmak.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri, İl Başkanları, İlçe Başkanları Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan’a yapılan saldırıyı meydanlara inerek protesto ederken, CHP’nin Sultangazi Belediye Meclis Üyelerinin gündemi ise “Sansür”.

 

Eylül ayı toplantısında terörü kınayamadılar. Terör örgütü PKK’ya PKK diyemediler.

Hergün şehit haberleriyle yüreğimizin yandığı bugünlerde onlar “Şehit” demeye korktular.

Onlar yaşanan terör olaylarını “iç savaş” olarak yorumladılar.

Her oturumda Berkin Elvan’ı andılar. Yasin Börü’yü, Burak Can’ın adını bile ağızlarına almadılar.

sait çoşkunoğlu

 

Belediye Meclisi’nde yaşanan tüm gelişmeleri aktaran Emin Haber’den rahatsız oldular. Emin Haber’in video çekimleri kendilerini çok ama çok rahatsız etti. Emin Haber’in videolu aktardığı haberlerin önünü kesmek için, Pazartesi yapılan Ekim Ayı meclis toplantısında “Ön taraftan çekim yapılmasından dolayı rahatsız oluyoruz” dediler.

 

Terörü kınamaktan korkan bu zihniyetin önergesine destek veren Ak Parti Grubu bugün yapılan toplantıda hatasının farkına vararak, önergeyi başkanlık makamına havale etti. Kararı Belediye Başkanı Cahit Altunay verecek.

 

Sultangazi’ye hizmet etmesi gereken CHP’liler ise “Basına sansür” maddesine desteğini geri çeken Ak Parti Grubuna itiraz ederek, meclisi terk ettiler. Yine şovunu yapmayı başardılar. Ama meclisi terk ederek, Sultangazililere en büyük saygısızlığı yaptılar.

 

Anlıyoruz ki; CHPli meclis üyelerinin dertleri Sultangazi değil, şov yapmak.

 

Siz siz olun bu muhteremler konuştuğun da sakın ha önünden geçmeyin, ya da önünde durmayan. Bu usta, kurt siyasetçilerin konsantresi bozuluyormuş, ne dediklerini unutabiliyorlarmış.
 

Tasarım | Enba