Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Ocak 2019

Sultangazililerin Vazgeçilmesi: ETÇİ Steakhouse

By Karakaş kuruluşu olan ETÇİ Steakhouse, Sultangazi’de ki en iyi et restaurantı olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Farklı sektörlerde yılların vermiş olduğu tecrübelerini restaurant sektörü ile buluşturan Bay Karakaş, ETÇİ Steakhouse markası ile kısa sürede Sultangazililerin en çok tercih ettiği mekanlar arasına girmeyi başardı.

Sultangazi’de Steakhouse kavramının öncüsü ETÇİ Steakhouse damaklarınızda iz bırakan lezzetleriyle sizleri karşılıyor. Etkileyici et sunumları kadar güler yüzlü hizmetiyle siz değerli misafirlerine muhteşem anlar yaşatıyor. ETÇİ Steakhouse mimari yapısı ile kendinizi farklı bir dünyada hissedeceksiniz.

Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirip, kendinizi evinizin sıcaklığında hissedeceğiniz mimari yapısı ile sizleri ağırlamanın gururunu yaşayan ETÇİ Steakhouse, her geçen gün yeni lezzetler peşinden koşup, damak tadına güvenen insanlara aradıkları lezzetleri sunmaktadır.

ETÇİ Steakhouse, mutfağında kullanılan her ürün özenle günlük taze malzemelerden seçilmektedir. Etleri her türlü sağlık kurallarına ve helal standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Dönerin ve etin pişme süresi, hazırlanması, servis edilmesi alanında uzman çalışma arkadaşlarının üzerinde çalıştığı en önemli husustur.

ETÇİ Steakhouse’de bir çok lezzet seçeneği bulunuyor. Menüsünde kahvaltı, çorba, ara sıcaklar, dönerler, kebaplar, ızgaralar, pideler, dünya mutfağı, makarnalar, hamburgerler ve tatlı gibi farklı lezzet seçeneklerini sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden doğru ürün, doğru hizmet anlayışı ile değerli müşterilerine, güler yüzlü personelleri ile haftanın her günü hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

ADRES: Sultançiftliği Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad.

No:553 / A, 34265 Sultangazi/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0507 399 95 58

0212 475 43 75

ucler-kuyumculuk ersin yolat
Tasarım | Enba