Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Kasım 2016

Sultangazi’nin en elit projesi HİSAR RESİDENCE

Sultangazi’nin en iyi mimari projesi Hisar Residence’da yaşam başladı.

Hisar İnşaat yatırımı ile başlanan Sultangazi’nin en elit projelerinden biri olan Hisar Residence’da yaşam başladı.

İstanbul’un yükselen değeri Sultangazi’de Ahmet Yesevi Caddesi Cebeci Şehir Parkı karşısında 90 daireden oluşup, yaşam için tüm fonksiyonların düşünülerek inşa edilen Hisar Residence için artık yaşam zamanı!

Sultangazi’nin ilk planlı Residence’larından biri olan Hisar Residence tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek size ve sevdiklerinize huzur, sağlık, konfor ve güvenlik sunmak için Hisar İnşaat tarafından tasarlandı.

Hisar Residence’ta 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 90 adet daire bulunuyor. Hisar Residence’da; Kapalı yüzme havuzu, Fitness Center, Tuz Odası, Fin Hamamı, Sauna, Kapalı çocuk oyun parkı, Kamelya Bahçesi, Barbekü Salonu, Toplantı ve taziye salonu, Kapalı otopark, güvenlik hizmetleri, 2 yolcu asansörü, 1 yük asansörü, otoparka yan dairelere asansörlü çıkışı bulunmakta ve her katta 7 tip daire bulunuyor.

hisar recidence-sultangaziimg3 hisar recidence-sultangaziimg4 hisar recidence-sultangaziimg5 hisar recidence-sultangaziimg7 hisar recidence-sultangaziimg10 hisar recidence-sultangaziimg11 hisar recidence-sultangaziimg12 hisar recidence-sultangaziimg13 hisar recidence-sultangaziimg14 hisar recidence-sultangaziimg15 hisar recidence-sultangaziimg16

hisar hisar2

Yorumlar

Tasarım | Enba