Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Şubat 2018

Sultangazi’nin Gold Projesi ‘KOÇCİTY GOLD’ da Satışlar Başladı.

Yatırımlarıyla yüzlerce insanı ev sahibi yapan Yeni Koç Group’un Sultangazi’deki “KOÇCİTY GOLD” projesinde satışlar başladı.

Faaliyetlerine 1970’li yıllarda başlayan Yeni Koç Group, inşaat, hafriyat, maden, restaurant ve akaryakıt İstasyonu sektöründe, bugüne kadar değiştirmediği üstün kalite tutkunluğu, taahhütlerine sadakati ve güvenirliliği ile Türkiye’nin dört bir köşesinden müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Yaşanabilir alanlar dekore eden, yaşam alanlarınıza renk, estetik ve zarafet katan Yeni Koç Group, “KOÇCİTY GOLD” projesiyle Sultangazi’nin merkezi konumunda olan Sultançiftliği Mahallesi’nde kaliteden ödün vermeden, çalışmalarına devam ediyor.

Birinci sınıf kalite, üst düzey mimari yaşam konforu ile dayanıklı, kaliteli birinci sınıf özel cephe yapısı ile Sultançiftliği Mahallesi’ne ve kentsel dönüşüme değer katacak bir tasarım olan “KOÇCİTY GOLD” projesinde hayat başladı.

Çizgisi ayrıntısı ve dokunuşuyla zamanın ötesine geçen bir mimari olan “KOÇCİTY GOLD” her köşesi ve metrekaresi elit bir yaşam sürmeniz için tasarlandı.

Eski Edirne Asfaltı ve tramvay durağına 100 metre mesafede olup, Sultangazi Belediyesi’ne, Hükümet Konağına ve yapımı devam eden Sultangazi Devlet Hastanesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde.

2+1 ve 3+1’e farklı yaşam biçimlerine hitap eden farklı daire seçenekleriyle sizlere eşsiz bir yaşam sunan “KOÇCİTY GOLD” da; kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, kapalı otopark, toplantı salonu, mescit, çocuk parkı, mini futbol sahası, eşsiz Sultangazi manzarasını kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan seyir terası, dört tarafı şahane geniş renkli bir bahçeyle çevrili kamelyalı olanakları mevcut.

“KOÇCİTY GOLD” projesini “Huzur arayanların hayallerini süsleyen muhteşem bir mimari” olarak yorumlayan Yeni Koç Group Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Koç, “Yeni Koç Group her geçen gün büyümekte, hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif devam etmektedir. Şirketimiz tarafından bugüne kadar inşa edilen yaşam alanları Türkiye’nin en değerli bölgelerinin en değerli adreslerini oluşturmaktadır.  Marka ilçe olma yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Sultangazi’de, bir marka projesinin olması gerektiğini düşünerek  “KOÇCİTY GOLD” projemizi Sultançiftliği Mahallesi’nde hayata geçirdik. Vatandaşlarımıza daha kaliteli yaşam alanları sunmak için hedeflerimizden sapmadan yolumuza devam ediyoruz” dedi.

YENİ KOÇ GROUP İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fevzi Çakmak Mah. Cengiz Topel Cad. Efe Mehmet Sk. No :2/11 Koç İş Merkezi Gaziosmanpaşa

Telefon: 0 212 617 31 11

Faks: 0 212 618 79 75

GSM: 0 532 698 38 32

E-posta: bilgi@koccity.com
Yorumlar

Tasarım | Enba