Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Ocak 2018

Sultangazi’nin İlk ve Tek Oyuncak Evi Faaliyete Başladı

Sultangazi’de iddialı fiyatlarıyla Rana Oyuncak Evi açıldı.

İddialı fiyatları, zengin ürün yelpazesi, ferah mekanı, piyasaya yeni çıkan ürünlerin hemen bulunabileceği bir adres olan Rana Oyuncak Evi, eğlenceli ve eğitici setleriyle Sultangazili anne-babaların ve miniklerin hizmetine girdi.

Gelişen teknoloji ile birlikte oyuncak sektörünün de inanılmaz boyutlara geldiği günümüzde artık her yaşa ve her bütçeye göre oyuncak bulmak mümkün. Sultangazi’nin ilk ve tek oyuncak evi olan Rana Oyuncak Evi, çocukların dünyasına hitap etmenin mutluluğunu yaşıyor.

A’dan Z’ye yüzlerce oyuncak çeşidi bulunan Rana Oyuncak Evi, çok yakında oyun alanı ve parti evini de Sultangazililerin hizmetine sunacak.

Çocukların okul dışında arkadaşlarıyla biraraya gelebileceği en özel anlardan biri doğum günü partileri. Bu sebeple çocukların eğlenebileceği, ailelerin rahat edebileceği mekanlar öne çıkıyor. Sultangazi’de bu konuda da bir ilki gerçekleştirecek olan Rana Oyuncak Evi, teknolojik ve eğlenceli bir oyun mekanın yanı sıra doğum günü organizasyonlarının vazgeçilmez adresi olacak.

RANA OYUNCAK EVİ

Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 17 (Ramazan etkinlik alanı karşısı)

0212 667 05 55


Yorumlar

Tasarım | Enba