Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Aralık 2017

Sultangazi’nin sorunları konuşulacaktı ama..!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Teşkilatı, STK temsilcileri ve muhtarlarla ilçenin sorunlarını konuşmak için Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda ‘istişare’ adı altında kahvaltılı bir program düzenledi.

MHP İlçe Teşkilatı Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda, İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş’ın katılımıyla ‘istişare’ toplantısı düzenledi. Kahvaltılı gerçekleşen programa muhtarlar ve STK temsilcilerinin yanı sıra MHP İl Başkan Yardımcıları ve MYK Üyeleri de katıldı.

Programın amacı Sultangazi’nin sorunlarını konuşmaktı. Bundan dolayı ilk olarak kürsüye Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız davet edildi. 15 mahalle muhtarını temsilen kürsüye çıkan Yıldız’ın konuşması sadece 42 saniye sürdü. Yıldız, 42 saniye süren konuşmasında ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasını kınadı.

Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Yıldız’ın 42 saniye süren “ABD’ye tepki” konuşmasından dolayı, programın içeriği de değişti. ‘İstişare’ programı ABD’ye tepki programına dönüştü.

Düzenledikleri programa katılan herkese teşekkür eden MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, kısa bir konuşma yaptıktan sonra sözü MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş’a bıraktı. Karataş, konuşmasında ince bir mesaj vererek; “İstanbul’un birçok ilçesinde yaşanan sorunları partimizin Milletvekilleri TBMM’de gündeme taşımış ve bu sorunlar çözüme kavuşmuştur” dedi.
Yorumlar

Tasarım | Enba