Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, SULTANGAZİSPOR 29 Ekim 2016

Sultangazispor Sahasında Çorluspor’u Ağırlayacak

Sultangazispor Sahasında Çorluspor’u Ağırlayacak
Ali Baba Halı Yıkama

Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden ekibimiz Sultangazispor, yarın saat 14.00’da kendi sahasında Çorluspor 1947’yi ağırlayacak.

Bu sezon 2 deplasman, 2 kendi sahası olmak üzere 4 lig maçına çıkan ve bu maçlardan 2 galibiyet, 2 beraberlik alan namağlup ekibimiz Sultangazispor’un hedefi, bu maçtan 3 puanla ayrılarak paun tablosunda bir sıra üstünde bulunan Çorluspor 1947 ile yer değiştirmek.

Trakya haber’e açıklamalar yaparak Sultangazi’ye 3 puan için geldiklerini söyleyen ve kesin galibiyet iddialarını dillendiren Çorluspor 1947 maçıyla ilgili olarak görüştüğümüz Sultangazispor Başkanı Nevzat Yılmaz, TFF’nin kış saati uygulamasına geçilmesinden dolayı maç saatlerini 1 saat erkene aldığını hatırlatarak, Çorluspor 1947 maçının saat 14.00’de başlayacağının altını çizdi.

Başkan Yılmaz, “Bütün hazırlıklarımızı tamamlayarak hafta sonu kendi sahamızda ağırlayacağımız Çorluspor 1947 maçına kilitlendik. Rakibimiz basına verdiği demeçlerde mutlak galibiyet için geleceğini beyan etmiş. Bizim bu yıl için yaptığımız stratejik planlamada kendi sahamızda hiç puan kaybetmeden yolumuza devam etmek. İyi bir takım kurduğumuza inanıyorum. Bir tanesi kupa maçı olmak üzere oynadığımız 5 resmi maçta hiç kaybetmedik. Takımımızın moral motivasyonu en üst seviyede. Teknik olarak ve kondisyon olarak da her zaman hazır bir takımımız var. Bu hafta cezalı ve sakat oyuncumuz yok. Hatta uzun süredir lisansıyla ilgili olarak çaba sarf ettiğimiz yabancı uyruklu bir santraforumuz var. Bu lisans için gerekli izinler yetişirse taraftarımıza bir sürprizimiz olabilir.

Taraflı tarafsız bütün futbolseverler bu sezon izledikleri Sultangazispor hakkında aynı yorumlarda bulunuyorlar. Takımımızın oynadığı oyun pas yüzdesi yüksek ve göze hoş gelen bir oyun.  Bu takımın sezonun sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğine ve play-off maçlarında turu geçerek yıllardır hayalini kurduğumuz 3. Lige yükseleceğine inancımız tamdır.” Dedi.

Tasarım | Enba