Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 22 Mart 2016

Sultangazispor U- 14 Takımı Türkiye Şampiyonası Vizesini Aldı

Sultangazispor U-14 Futbol Takımı, İstanbul Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.
Sultangazispor U- 14 Takımı Türkiye Şampiyonası Vizesini Aldı
Ali Baba Halı Yıkama

U-14 takımında mücadele eden genç futbolcular, Alibeyköy Stadında  oynadıkları final müsabakasında Altıntepsi Makelspor’u 1-0 yenerek İstanbul Şampiyonu oldu. İstanbul şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Sultangazispor’un alt yapı oyuncularının bir başarı elde etmesi Sultangazi’de sevinç yarattı.

Sultangazispor Kulübü Başkanı Osman Cengiz, genç futbolcuların başarıları nedeniyle onurlandıklarını söyledi. Başkan Cengiz, “U-14 takımımızın elde ettiği başarı bizleri memnun etmişken, gelen bu başarı bizlere moral oldu. Onları yetiştiren antrenörlerimize ve üstün performansla çalışan gençlerimizi tebrik ediyorum. Alta yapımızda U-14 ve U-16 takımları da kendi gruplarında sezonu şampiyon olarak tamamlamışlardı. Şimdi sıra A takımımızda.” dedi.

Serdar ve Sinan Ayaz kardeşler yönetiminde olan Sultangazispor U-14, U-16 takımları da gruplarında şampiyon olmuşlardı.

sultangazispor-u 14-istanbul-şampiyonuIMG_5617 sultangazispor-u 14-istanbul-şampiyonuIMG_5619 sultangazispor-u 14-istanbul-şampiyonuIMG_5621 sultangazispor-u 14-istanbul-şampiyonuIMG_5622 sultangazispor-u 14-istanbul-şampiyonuIMG_5627

Tasarım | Enba