Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 24 Ağustos 2015

Sultangazispor’a Sürpriz Ziyaret

Sultangazispor’a Sürpriz Ziyaret
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Bolu’nun Gerede ilçesinde 2. Etap hazırlıklarını sürdüren temsilcimiz Sultangazispor’u kamp yaptığı otelde ziyaret etti.

 

Ankara’da yeğenleri Emin ve Efe’nin sünnet düğününe katılan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, dönüş yolunda Sultangazispor kafilesine sürpriz yaptı. Yeni sezon hazırlıklarının 2. Etap çalışmalarını Bolu’nun Gerede ilçesinde sürdüren Bal Ligi Temsilcimiz Sultangazispor’u kamp yaptığı otelde ziyaret eden Civan, futbolculara moral verdi.

suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0879

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, Kulüp Başkan Yardımcıları Osman Derdiyok, Halil Poyraz ve Teknik Direktör Memduh Fidan ile bir süre burada görüşen Suzan Dağlar Civan, takımın son durumu hakkında bilgi aldı. 2014-2015 Futbol sezonunda şampiyonluğu 1 puanla kaçıran temsilcimiz Sultangazispor’un yeni sezonda hak ettiği bir üst lig olan 3. Lig’e yükseleceğine inancının tam olduğunu belirten Civan, daha sonra futbolcularla bir araya geldi.

suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0872

Tek tek futbolcularla tanışan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan yaptığı espirilerle Yöneticilere, Teknik heyete ve futbolculara neşeli anlar yaşattı. Futbolcularla uzun süre sohbet eden Civan, Sultangazispor’un yeni sezonda yenemeyeceği takımın olmadığını söyledi.

 

“SULTANGAZİSPORLUYUM”

 

Gerede kampında ilk hazırlık maçını Adıyaman 1954 Spor ile yapan ve bu karşılaşmayı 2-1 kazanan temsilcimizi bu galibiyetten dolayı kutlayan Civan,  “Arkadaşlarım ve dostlarım bana her zaman hangi takımı tuttuğumu soruyorlar. Ben ise kendi ilçemin takımı olan Sultangazispor’u tuttuğumu ve taraftarı olduğumu söylüyorum. Bir Sultangazisporlu olarak yeni sezonda şampiyon olacağımıza ve 3. Lig’e yükseleceğime olan inancım tamdır.” Dedi.

 

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz ise yaptığı sürprizle futbolculara moral veren Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a teşekkür etti.

suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0873 - Kopya suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0876 - Kopya suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0878 - Kopya suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0880 - Kopya suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0883 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0886 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0887 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0890 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0891 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0892 suzan dağlar civan-sultangazispor-gerede-ziyaretIMG_0894

Tasarım | Enba