Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 1 Mart 2016

Sultangazispor’da Teknik Direktör Arayışı

Temsilcimizde teknik direktör arayışı sona erene kadar, takımın başına spor camiasının yakından tanıdığı Sultangazispor eski yardımcı antrenörü Erdoğan Eryılmaz getirildi.
Sultangazispor’da Teknik Direktör Arayışı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazispor Kulübü ligin bitimine 7 hafta kala teknik direktör Memduh Fidan ve ekibi ile yollarını ayırdı.

2014-2015 Futbol sezonunun ikinci yarısında Memduh Fidan ile anlaşan Bölgesel Amatör Lig 11. Grupta mücadele eden temsilcimiz Sultangazispor, 2015-2016 Futbol sezonunun bitimine 7 hafta kala Fidan ile yollarını ayırdı. Fidan ile birlikte Yardımcı Antrenörler Sedat Şengel ve Burak Özkaya ile de yollarını ayıran Sultangazispor yönetimi, teknik direktörler Kaya Tevfik Saygılı, Murat Şen, Eser Kardeşler, Selami Tarhan ve Raif Öztürk ile görüşme halinde oldukları öğrenildi.

2014-2015 Futbol sezonunun ikinci yarısında takımın başına getirilen Memduh Fidan’lı Sultangazispor, 13 maçta 11 galibiyet ve 2 beraberlik almıştı. Şampiyonluğu 1 puanla kaçıran temsilcimiz bu sezon 17 maçta 10 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Ligin bitimine 7 hafta kala teknik direktör Memduh Fidan ile yollarını ayıran Sultangazispor Kulübü ise yaptığı yazılı açıklamada, “Kulübümüz Memduh Fidan hocamızla karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırmıştır. Memduh Fidan’a basarılar dileriz” ifadelerine yer verdi.

Temsilcimiz Sultangazispor’da teknik direktör arayışları devam ederken, kulüp başkanı Osman Cengiz, Pazartesi günü yeni teknik direktörün kim olacağının netlik kazanacağını söyledi.

 

 

Tasarım | Enba