Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİSPOR 21 Mayıs 2013

Sultangazispor'da İlk Toplantı

Sultangazispor'da İlk Toplantı
Ali Baba Halı Yıkama

VİDEO HABER- Bal Ligi Temsilcimiz Sultangazispor Kulübü'nde gerçekleştirilen olağanüstü kongre sonrası oluşan yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı. Toplantıda konuşan Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, 2013-2014 sezonun startını da bu toplantıyla verdiklerini söyledi. Yönetim Kurulunu her kesimi kucaklayan insanlardan oluştuğunu ifade eden Cengiz, “Yönetim kurulumuz maddi ve manevi anlamda Sultangazi’nin en iyi insanlarından oluşuyor. Kulüp olarak içinde bulunduğumuz maddi sıkıntıyı en kısa zamanda aşarak transfer sezonuna en iyi şekilde hazırlanacağız. Tek amacımız Bal Ligi’nde yer alan kulübümüzü profesyonel lige taşımaktır.” dedi.

Kongre sonrası oluşan Yönetim Kurulunun Türkiye’de hiçbir spor kulübünde bulunmadığına vurgu yapan Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, başarılı olmamak için hiçbir neden görmediğini söyledi.
Osman Cengiz Başkanlığındaki Sultangazispor Kulübü Görev Dağılımı şu isimlerden oluşuyor;


Başkan Yardımcıları; Suat Öztürk (Mali İşlerden Sorumlu), Osman Derdiyok (İdari İşlerden Sorumlu), Zekeriya Hayırlıoğlu (Kurumsal Yapılaşmadan sorumlu), Ramazan Dere (Sportif İşlerden sorumlu)


Genel Sekreter; Halil Poyraz, Muhasip; Azmi Göktaş, Altyapı Sorumlusu; Zeki Öztürk, A Takımı Sorumlusu; Eyüp Göl, Hukuk İşlerinden Sorumlu; Ali Başkaya, Genel Kaptan; Sedat Çetintaş, Danışmanlar;  Nevzat Yılmaz, Tazebey Haydar, Ali Rıza Topcu, Akreditasyon; Necip Saymaz, Transfer Komitesi; Ramazan Dere, Ali Rıza Topcu, Eyüp Göl, Osman Derdiyok

Tasarım | Enba