Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 30 Nisan 2015

Sultangazispor’da “sürpriz” toplantı

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Altınser Restaurant’ta Sultangazisporlu yöneticiler ve isimleri Başkanlık adayı için geçen Onursal Başkan Nevzat Yılmaz ve Oktay Şamdanlı ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren toplantı camia içerisinde soru işaretleri bıraktı.

 

29 Nisan Çarşamba günü yapılması beklenen Sultangazispor Kulübü Olağan Genel Kurul kongresi 10 Mayıs Pazar gününe ertelendi.  Kongre tarihinin ertelenmesi Sultangazispor camiasında gün boyu konuşulurken, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın da katıldığı bir toplantı gündeme damgasını vurdu.

Sultangazispor-suzan dağlar civan

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz, Başkan Yardımcıları Osman Derdiyok, Azmi Göktaş,Güray Örs, Halil Poyraz ve Ali Rıza Topcu, İsimleri başkan adaylığı için geçen Sultangazispor Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Oktay Şamdanlı’nın da aralarında bulunduğu toplantı Altınser Restaurant’ta gerçekleşti.

 

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda kongre süreci konuşuldu. İddialara göre; Sultangazispor Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz bu toplantıda yapılacak olan kongrede başkanlığa aday olacağını ve ekibinin de hazır olduğunu söyledi.

 

Sultangazispor camiası da kongre öncesi yapılan bu toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın neden katıldığının sorusunun cevabını arıyor.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Tasarım | Enba